Jagodowe dni otwarte 27-28.06.2020

Zapraszamy serdecznie w ten weekend na dni otwarte na naszej plantacji z jagodą kamczacką! Przy wejściu zapłacą Państwo jedynie 5zł, a my udostępnimy możliwość swobodnego jedzenia owoców prosto z krzaka – bez limitu, przez cały dzień.

Jeśli są wśród Państwa osoby, które zastanawiają się nad zakupem sadzonek jagody kamczackiej, jednak w obliczu dużego wachlarza odmian, trudno jest podjąć decyzję i wybrać tą odpowiednią odmianę – taka okazja do swobodnej degustacji to świetne wyjście. Jednocześnie mają Państwo okazję zaobserwować jak wygląda prawidłowo prowadzony, przycinany oraz pielęgnowany krzew, a także porozmawiać o tym, jakie warunki zapewnić roślinom dla jak najlepszej plenności oraz smaku owoców.

Poza degustacją oferujemy możliwość samodzielnego zbioru owoców w bardzo atrakcyjnej cenie 10zł/kg. Zapewniamy pół kilogramowe plastikowe pojemniczki oraz kilogramowe łubianki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by przyjść z własnym pojemnikiem bądź wiadereczkiem, które przed rozpoczęciem zbioru należy zważyć.

Na miejscu będzie możliwość dezynfekcji rąk oraz skorzystania z toalety oraz umywalki. W razie potrzeby będziemy także rozdawać lateksowe rękawiczki.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu opublikowanym na naszym  facebooku:
https://www.facebook.com/events/2740176376307624/